چگونه يادگيري کدنويسي را شروع کنم؟


آخرين نکات


در مورد اينکه چرا مي خواهيد يادگيري را شروع کنيد و آنچه را که اميدواريد به آن برسيد ، بررسي کنيد.


زبان هاي مناسب را براي دستيابي به اين هدف انتخاب کنيد.


يک دوره آنلاين انتخاب کنيد و يادگيري اين زبان ها را شروع کنيد.


ويرايشگرهاي کد مناسب را بارگيري کنيد.


تمرين کنيد ، تمرين کنيد ، و مقداري بيشتر تمرين کنيد!


به يک انجمن آنلاين بپيونديد.


کد شخص ديگري را هک کنيد.


 


آيا براي کدگذاري بايد در رياضيات مهارت داشته باشم؟


هر نوع گرافيک سطح پايين يا برنامه نويسي بازي نيز به رياضيات احتياج دارد و شما بايد قبل از انجام هر يک از آنها ، آن را مطالعه کنيد. . مطمئناً شما به برخي مفاهيم اساسي رياضي ، مانند حساب يا جبر ، يا منطق نياز داريد ، اما اصول اوليه اگر باشد.


 


آيا مي توانم خودم را به کدگذاري ياد بدهم؟


يک برنامه نويس خوب غيرممکن است - چه انتخاب مدرک CS ، گذراندن چند دوره کد نويسي آنلاين ، شرکت در bootcamp رمزگذاري يا حتي نحوه کدگذاري به خود ياد بگيريد. به ياد داشته باشيد که در مورد يادگيري نحوه کدگذاري هيچ قانون سخت و سريعي وجود ندارد.


 


آيا کدگذاري شغل پر استرسي است؟


از آنجا که برنامه نويسي يک کار محدود به زمان است ، يک کار استرس زا است. برنامه نويس مجبور است در اين مدت زمان محدود کار خود را براي مشتري خود به پايان برساند. از آنجا که برنامه نويس مجبور است با کامپيوتر کار کند ، استرس بيشتري بر آنها وارد مي شود. . اين تنها عاملي است که باعث مي شود برنامه نويسي يک کار پرتنش باشد.


 


آيا کدگذاري از رياضيات سخت تر است؟


حقيقت اين است که دشواري هر يک کاملاً به توانايي هاي شخصي که آن را تمرين مي کند بستگي دارد. در مورد غنا ، برنامه نويسي رايانه مدت زمان بسيار کمتري نسبت به رياضيات وجود داشته است ، بنابراين منطقي است که موضوع درسي آنچنان غني نباشد ، اگر در حقيقت اينگونه باشد.


 


آيا رمزگذاران تقاضا دارند؟


شغل برنامه نويسي رايانه ممکن است در حال کاهش باشد ، اما کد نويسي در حال تبديل شدن به بيشترين مهارت در صنايع است. . هفت ميليون فرصت شغلي در سال 2015 در مشاغلي بود که به مهارت برنامه نويسي نياز داشتند و مشاغل برنامه نويسي به طور کلي 12 درصد سريعتر از متوسط ??بازار رشد مي کنند.کدام زبان کدگذاري را ابتدا بايد ياد بگيرم؟


اگر به دنبال يک زبان برنامه نويسي آسان و حتي سرگرم کننده براي يادگيري هستيد ، پايتون هميشه توصيه مي شود. پايتون به جاي اين که به قوانين دقيق نحوي بپردازد ، مانند انگليسي مي خواند و براي شخصي که تازه وارد برنامه نويسي شده است درک آن ساده است.


 


آيا رمزگذاران ساعت هاي طولاني کار مي کنند؟


پاسخ اين است که اکثر برنامه نويسان تقريباً تمام وقت خود را صرف تهيه نرم افزار يا فکر کردن در مورد چگونگي بهبود يک پروژه فعلي مي کنند ، اما وقتي صحبت از برنامه مورد نياز کارفرمايان مي شود ، آنها هفته هاي 40 ساعته مشابه بقيه را کار مي کنند.


 


آيا براي رمزگذاري بايد حساب حساب کنيد؟


به طور کلي برنامه نويسان نيازي به يادگيري حساب ندارند ، اما رياضيات گسسته کاملاً ضروري است. با اين حال ، براي هر موضوع STEM ديگر ، از جمله آمار ، درک حساب براي درک کامل آن ضروري است.


 


آيا برنامه نويسان مي توانند از خانه کار کنند؟


برنامه نويسان نه تنها بيشتر از ساير کارمندان در خانه کار مي کنند ، بلکه در صورت کار بيشتر در خانه کار مي کنند. از سال 2012 تا 2015 ، يک برنامه نويس متوسط تمام وقت که از خانه کار مي کرد ، گفت که آنها به طور متوسط پنج ساعت و نيم وقت صرف اين کار کرده اند


 


منابع:


http://pishroschool.parsiblog.com/


http://pishroschool.ir/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87/#


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Maurice پـــــرواز تـــــا يکـــــي شـــــدن ... انواع بالابر آج دسرشيک Kelvin Joanna وبلاگ باران پريزاد انتشارات مبتکران Dani